ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ ÜNİTELERİ


AC Şarj Üniteleri;
Akıllı Şarj Özelliği ile Uzaktan Kontrol İmkanı sağlayan AC Elektrikli Araç şarj istasyonları 7 kW’dan 22 kW güce kadar tüm elektrikli araçlarla uyumlu elektronik yapıya sahiptir.
Avrupa birliği tarafından kabul edilen standartlara uygun AC ünite Elektrikli Araç Şarj istasyonları Tip2 Şarj soketleriyle, Ethernet, Wİ-Fİ ve 4G haberleşme olanaklarıyla üstün teknolojik altyapıyı da kullanıma sunmaktadır.
Uzaktan yazılım desteği, internet üzerinden gerçek zamanlı veri görüntüleme, mobil uygulamalar üzerinden rezervasyon, kredi kartı ile ödeme gibi özelliklerle Elektrikli araç şarj istasyonlarımızda aracınızı şarj etmenin keyfini yaşayın

DC Şarj Üniteleri;
Akıllı Şarj Özelliği ile Uzaktan Kontrol İmkanı sağlayan DC Elektrikli Araç şarj istasyonları 60 kW’dan 250 kW güce kadar tüm elektrikli araçlarla uyumlu elektronik yapıya sahiptir.
Avrupa birliği tarafından kabul edilen standartlara uygun DC ünite Elektrikli Araç Şarj istasyonları CCS2 Şarj soketleriyle, Ethernet, Wİ-Fİ ve 4G haberleşme olanaklarıyla üstün teknolojik altyapıyı da kullanıma sunmaktadır.
Uzaktan yazılım desteği, internet üzerinden gerçek zamanlı veri görüntüleme, mobil uygulamalar üzerinden rezervasyon, kredi kartı ile ödeme gibi özelliklerle Elektrikli araç şarj istasyonlarımızda aracınızı hızla şarj etmenin keyfini yaşayın